Novinky

Den D

Od zítřka se s Vámi budeme opět potkávat v Luka living a moc se na to těšíme!!!

Uvítání

Protáhly se nám trochu stavební práce, ale už finišujeme s úpravami, abychom vás všechny mohli přivítat opět v Luka living.....a už se moc těšíme!

Pořád zima??? To snad ne, na cestě je krásné jarní a letní zboží!

Objednali jsme pro Vás zboží jarní a letní zboží i od značky Rinascimento. Zboží od této značky máme již nyní v nabídce na našem eshopu např. krajkové bolerko

Poslední výkřiky zimy.....

Všichni už jsme se těšili na slunné dny a místo nich nám o sobě ještě pěkně dává vědět zima. Ale to nevadí - my se nedáme a naopak si ještě těch jejích posledních pár dní užijeme v novém svetru nebo kabátu. O to víc nás budou hřát, že už byly ve výrazné slevě:-)...a na začátku další sezóny jako když je najdeme!

 

Jarní bunda                                                                                                          Kabát Rinascimento

Vítáme Vás!

Valí se na nás e-shopy s ryze sportovní módou, s trendy low cost módou a spousta no name e-shopů s nejistým výsledkem nákupu..... A já mám ráda kvalitu za snesitelnou cenu. Chci kousky, které něco vydrží, protože léta zběsilých změn a pokusů už mám za sebou a vím, že když se v něčem cítím dobře, těžko se s tím loučím.  A také úroveň prodeje a komunikace je velice důležitá, protože když si něco pořizuji v pěkném prostředí, s osobitým servisem a v pěkném balení, mám z toho mnohem větší radost a ráda se tam vracím - už jenom pro tu atmosféru a celkový dojem z nákupu. Poznáváte se v tom? Pak jste tu správně, protože my to vidíme úplně stejně a proto jsme se rozhodli vybudovat pro Vás tento e-shop....a tím to neskončí:-)

5 položek celkem